O nas

Nic tak nie podkreśla indywidualnego charakteru pomieszczenia jak odpowiednio dobrane dodatki. Piękne dywany są z jednym z takich elementów, które stawiają kropkę nad „i” w aranżacji wnętrza. Sklep Trellis powstał z myślą o tych wszystkich, którzy kochają swoje wnętrza, chcą do nich wprowadzić trochę ciepła i przytulności w niepowtarzalny i wyjątkowy sposób.

Nowoczesny czy też klasyczny dywan pozwoli wydobyć z Twojego salonu jego atuty, ociepli i wykończy wnętrze. Nie bój się ryzykować z odważnymi kolorami lub wzorami :)


 Czołowym produktem goszczącym w naszym sklepie są dywany. Dywany o wzorach geometrycznych, dywany nowoczesne, ale znakomicie odnajdujące się zarówno w wiekszości pomieszczeń. Szczególnie polecamy zastosowanie kolorowego dywanu w salonach utrzymanych w kolorystyce szarości.


Staramy się, żeby nasza oferta była urozmaicona, niektóre produkty sprzedawane są w krótkich seriach, staramy się w ten sposób podążać za najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

Jesteśmy miłośnikami klasycznych wnętrz z nutą nowoczesności zwanych jako – eklektyczne, styl modern classic, New York Style – a może odrobinę każdego z tych stylów, czyli ponadczasowej klasyki podanej w nowej, odświeżonej odsłonie. Styl – który się nie starzeje, wygląda elegancko i daje duże możliwości aranżacji.

Nasze produkty pochodzą od czołowych producentów dywanów z Ameryki Północnej, Indii. Większość dywanów wykonana jest z naturalnych, szlachetnych surowców jakim jest wełna. W ofercie posiadamy rówież produkty z dodatkiem wiskozy, bawełny, poliestru. 

Dbamy o to, żeby nasze produkty cechowała jak najwyższa jakość. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta i jego radość z nabytego produktu.