Polityka Prywatności

Jakie dane o Tobie zbieramy?


Podczas rejestracji;

By móc w korzystać z niektórych funkcjonalności naszego systemu konieczne będzie dokonanie rejestracji, podczas której zapytamy o adres email oraz hasło, używany na witrynie.


Podczas transakcji zakupu;

W celu przeprowadzenia transakcji sprzedaży naszego towaru niezbędne będzie podanie: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz numer telefonu.


Automatycznie;

Podczas wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące wizyty, np. nazwa domeny, adres IP, typ systemu operacyjnego, typ przeglądarki, itp. Czytaj więcej w Polityka Cookies.


Podczas kontaktu z nami;

Podczas kontaktu z nami w celu realizacji transakcji przekazywane są Państwa dane osobowe oraz teleadresowe.


Sposób wykorzystywania danych

Dane zbierane  nigdy nie będą przedmiotem handlu z podmiotami trzecimi.

Dane zbierane podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji transakcji, w tym pobrania pieniędzy za zakupiony towar oraz wysłania zamówionego towaru oraz poinformowania o aktualnym statusie przesyłki. Dane Klientów mogą w tym celu być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze w celu obciążenia karty kredytowej. Firma ta nie będzie wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu. Podanie tych danych jest obowiązkowe w celu dokonania zakupu.

W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie Newslettera, W przypadku zgody na otrzymywanie Newslettera, zebrane dane zostaną użyte jedynie na potrzebę wysyłki Newslettera. Zgoda na otrzymywanie Newslettera jest pozyskiwana podczas rejestracji.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Klientem, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytania Klienta.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane Klientów mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić dane Klientów organom wymiaru sprawiedliwości.


Sposoby kontaktu z Klientem

W przypadku zakupu towaru, kontaktujemy się z Klientem droga e-mail w zakresie dokonanej transakcji. W przypadku przekazania ważnych informacji możemy się również kontaktować telefonicznie. 

W przypadku zapisania się na Newsletter, w przypadku tych Klientów kontaktujemy się poprzez e-mail w celu przekazania newslettera. 

Klient ma możliwość wypisania się z Newslettera poprzez kliknięcie linku w stopce Newslettera. 


W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych?

Masz prawo do żądania zaprzestania wykorzystania wszystkich swoich danych i/lub ich usunięcia z bazy danych, co należy zgłosić w formie pisemnej do administratora danych osobowych (admin@trellis.pl).


Bezpieczeństwo Twoich danych

Zbiór danych osobowych Trellis został zgłoszony w GIODO.

Bazy danych przetwarzane przez sklep Trellis Home są zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich. Dostęp do nich wymaga pełnej autoryzacji od osób zarządzających sklepem i realizowany jest poprzez szyfrowane połączenie SSL. Również finalizacja zamówień używa połączenia szyfrowanego SSL aby dane Klientów były odpowiednio chronione.

Gwarancje bezpieczeństwa danych gwarantuje dostawcą rozwiązań infrastrukturalnych firma OVH.


Zmiany naszej polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.


Kontakt

Firma zbierająca dane: Trellis Home - Marzena Dudkowska, ul. Willowa 1, 05-462 Majdan.

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt pod adresem admin@trellis.pl